ما انا مدمن تامول وكل شويه ابطله وارجعله تانى بس المره دى صعبه شويه بس قررت ابطل بس المشكله فى بطنى بيجيلى اسهال وكركبه وغازات واشم ريحه وحشه اوى . اهم شىء قلبى باحس بدقاته خصوصا وانا باشرب سيجاره وانا مش واخد حاجه ارجوكم عايز حل لمعدتى وقلبى ارجووكم ساعدونى لان الموضوع حيتطور وحاخسر شغلى بجانب صحتى منتظر الردمن فضلكم...؟

2013-04-22
2 إجابة السؤال
إدمان التامول بحاجة لعلاج نوعي لنزع آثار الإدمان، وهذا بحاجة لاختصاصي نفسي، راجع اختصاصي نفسي للمتابعة. 0
الدكتور عبد العزيز اللبدي
الدكتور عبد العزيز اللبدي
جراحة عامة - 2018-04-02
إدمان التامول بحاجة لعلاج نوعي لنزع آثار الإدمان، وهذا بحاجة لاختصاصي نفسي، راجع اختصاصي نفسي للمتابعة.

اسأل الطبيب

إدمان التامول بحاجة لعلاج من اختصاصي إدمان ومتابعة حثيثة، لأن المسألة مش بسيطة. أنصح بمراجعة اختصاصي نفسية لمساعدتك. 1
الدكتور عبد العزيز اللبدي
الدكتور عبد العزيز اللبدي
جراحة عامة - 2018-04-02
إدمان التامول بحاجة لعلاج من اختصاصي إدمان ومتابعة حثيثة، لأن المسألة مش بسيطة. أنصح بمراجعة اختصاصي نفسية لمساعدتك.

اسأل الطبيب

أسئلة وإجابات مجانية مقترحة

هل ترغب في التحدث مع طبيب؟

احصل الآن على استشارة مجانية لأول مرة عند الاشتراك في الخدمة

أخبار ومقالات طبية ذات صلة

مجاناً - أحصل علي اجابة لاستشاراتك الطبية

ask-dr

نخبة من الأطباء المتخصصين سيقومون بالإجابة على استفساراتك خلال 48 ساعة

144 طبيب موجود حالياً يمكنه الإجابة على سؤالك!

الاستشارة التالية سوف تكون متوفرة خلال 4 دقائق

ابتداءً من 5 USD فقط ابدأ الآن
أطباء متميزون لهذا اليوم
site traffic analytics