لقاح استرازينكا واعراض عصبيه ياريت حد من الدكاتره حتى يوجهنى

الطب العام
ذكر، 29 سنة 30 March 2022 713
اخدت اللقاح من حوالى ٦ شهور وبعدها باسبوعين حصلى اعراض عصبيه زى كهربا ف ضهرى ودماغى ولسعات ف جسمى وهبوط ف السكر واستمريت كده حوالى اسبوع وحصلى شده ف دماغى وحانب الوجه الايمن استمرت لحوالى ٣ اشهر وحتى الان عندى مشكله ف ضغط الدم مرتفع جدا وعنيا اليمين فيها رؤيه ازدواجيه مع اى شئ مضئ الرنين ع المخ سليم

اجابات الاطباء

الف سلامة حضرتك محتاج انك تعمل اشعة مقطعية او رنين مغناطيسي على المخ عشان نتأكد ان مفيش مشكلة حصلت بعض... اقرأ المزيد
الف سلامة حضرتك محتاج انك تعمل اشعة مقطعية او رنين مغناطيسي على المخ عشان نتأكد ان مفيش مشكلة حصلت بعض اعراض استرازينكا ممكن يأثر على الجهاز العصبي والحركي عند بعض الناس محتاج ابلغ طبيب المخ والاعصاب بالاعراض ويستحسن عمل رنين مغناطيسي على المخ
السؤال 1 من 2
لمن تبحث عن إجابة هذا السؤال؟
السؤال 2 من 2
هل سبق واستشرت طبيباً لهذه الحالة؟
Avatar Logo
مئات الآلاف من المرضى وثقوا بطبيبهم هنا

اسأل طبيباً الآن, الطبيب جاهز يجيب على سؤالك في دقائق

استشر طبيب

التعليقات

آراء وتجارب من المستخدمين، ليست بديلًا عن الإجابة الطبية أعلاه.

لديك سؤال للطبيب؟

احصل على إجابة من أطباء موثوقين من منصة الطبي

تصفح خطط الإشتراك

المحتوى الطبي على الطبي لأغراض التوعية ولا يُغني عن استشارة الطبيب المختص أو التشخيص السريري. في حالات الألم الحاد أو فقدان الإحساس المفاجئ، يُرجى مراجعة أقرب طوارئ.

أخبار ومقالات طبية

المزيد من الأخبار والمقالات

فيديوهات طبية

المزيد من الفيديوهات الطبية